Het team van de Zuiderenk

2021-2022:

Directeur
Patrick da Costa Gomez – patrick.da.costa.gomez@kitsprimair.nl

Kinderopvang
Willemijn Geerts – willemijn.geerts@kitsprimair.nl
Miranda Booiman – miranda.booiman@kitsprimair.nl
Marjon Abbing – marjon.abbing@kitsprimair.nl
Evelien Abbing – evelien.abbing@kitsprimair.nl

Leerkrachten groep 1/2
Nanda Nijboer – nanda.hunze@kitsprimair.nl
Charlotte van Dijken – charlotte.van.dijken@kitsprimair.nl

Leerkrachten groep 3/4
Margit Foppes- margit.foppes@kitsprimair.nl
Jennifer Schonewille – jennifer.van.dalen@kitsprimair.nl  

Leerkrachten groep 5/6
Leonie Huser – leonie.huser@kitsprimair.nl
Gerla Posthumus – gerla.posthumus@kitsprimair.nl

Leerkrachten groep 7/8
Daniëlle Bosma – danielle.bosma@kitsprimair.nl 
Robert Bos – robert.bos@kitsprimair.nl

Extra inzet in alle groepen:  Leonie Huser – Margit Foppes – Robert Bos

M.i.b.
Annemieke Boonstra – annemieke.boonstra@kitsprimair.nl

Aandachtsfunctionaris
Annemieke Boonstra

Conciërge
Edward Kort

Centrale School Administratie
csa@kitsprimair.nl                                                                                                                                                                                             

In dringende gevallen kan, bij afwezigheid directeur, contact opgenomen worden met Gerla Posthumus en/of Leonie Huser.                                  

 

Leerkrachten

Indien mogelijk verzorgen één of twee vaste leerkrachten het onderwijs voor een groep. In geval van afwezigheid van één van de vaste leerkrachten, begeleidt een invalleerkracht de groep. De leerkracht is altijd het eerste aanspreekpunt. U kunt na schooltijd even binnenlopen of via de e-mail een afspraak maken met de leerkracht van uw kind. De e-mailadressen van de leerkrachten vindt u in bovenvermeld overzicht. Indien uw kind twee leerkrachten heeft, e-mail dan altijd naar beide leerkrachten. Door middel van scholing op individueel en/of op teamniveau werken leerkrachten aan hun eigen ontwikkeling en zijn zij op de hoogte van de laatste ontwikkelingen op onderwijsgebied.

Call Now Button